Każdy z nas wychodzi z założenia, że Polak potrafi i z tym założeniem przystępuje do budowy wymarzonego domu. Poszukuje projektu domu o ogromnej powierzchni w celu zaspokojenia swoich i swojej rodziny potrzeb.

Następnie wertuje ogłoszenia firm wykonawczych, korzysta z polecenia i buduje swój dom. Brnąc przez gęstwinę problemów dochodzi do końca budowy z pustym portfelem, nadszarpniętymi nerwami, niedokończonymi sprawami, z koniecznością spłaty kolejnej raty za kredyt. Niestety nie starczyło już na wyposażenie wnętrza, jedynie kilka pomieszczeń jest zrobionych, ale kolejne będą realizowane jak będą pieniądze ( te, które można było przeznaczyć na wakacje z rodziną by odpocząć po trudach pracy).

To jedno z zakończeń realizacji Twojej budowy. Może być zupełnie inaczej.

Wystarczy podejść do sprawy kompleksowo, potraktować ją, jako konkretne przedsięwzięcie o skończonych kosztach w określonym czasie.

Odpowiednio określone na samym początku założenia, ustalone limity finansowe na poszczególne prace, oraz pełny kosztorys w oparciu o przemyślany projekt gwarantuje spokojny strat z budową.

Wyspecjalizowane firmy wykonawcze pod kontrola uprawnionego kierownika to gwarancja, jakości i terminowości.
Specjaliści od prac wnętrzarskich umożliwią realizację wnętrz zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, pod kontrolą architekta wnętrz.

To wszystko połączone już na samym początku i dobrze skosztorysowane gwarantuje, że mieszkanie w przyszłym domu będzie spełnieniem marzeń.

Zakres kompleksowego prowadzenia budowy ( inwestor zastępczy):